21.09.2018  Престольне свято храму Різдва Богородиці

В свято Різдва Пресвятої Богородиці Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Різдво-Богородичному храмі села Князе-Григорівка. Владиці співслужили почесний настоятель храму, духівник єпархії протоієрей Миколай Протасевич, клірики Великолепетиського благочинія, гості в священному сані; у храмі молилися численні парафіяни та прочани. Після читання Євангелія архіпастир звернувся до присутніх із проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні Літургії відбувся Хресний хід довкола храму. Наприкінці богослужіння владика подякував всім за спільну молитву; після цілування хреста численні богомольці підходили під благословення до сивочолого старця-духівника протоієрея Миколая Протасевича.