25.09.2018  Засідання Священного Синоду

В Аннозачатіївському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну літургію, за якою молилися Предстоятель, члени Священного Синоду, а також представники єпископату Української Православної Церкви. Після богослужіння архієреї на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм вирушили до могили Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана, +2014), щоб вшанувати пам’ять спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви.
Потім у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем; архієпископ Львівський і Галицький Філарет; архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.
Під час роботи чергового засідання Священного Синоду УПЦ було розглянуто поточні питання з життя Церкви.