02.10.2018  Освячення сільського храму

Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив чин великого освячення Покровського храму села Любимівка Іванівського району. По завершенні освячення архіпастир звершив у храмі першу Божественну Літургію. Після читання Євангелія владика звернувся до присутніх із проповіддю про значення храму в житті християнина. Була піднесена молитва про мир в Україні. По завершенні богослужіння Його Високопреосвященство вручив церковні нагороди тим, хто потрудився у справі спорудження храму. Так, церковними орденами з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія були удостоєні головний благодійник спорудження церкви Анатолій Тиндюк та Петро Лазер; відзнакою Новокаховської єпархії «Святий апостол Андрій Первозваний» був нагороджений благочинний Іванівського округу протоієрей Василій Палагнюк; благословенна архієрейська грамота була вручена сільському голові Зіновію Николину. Всім присутнім у благословення були вручені ікони Собору Херсонських святих.