09.10.2018  Пам’ять апостола Іоанна Богослова

У день пам’яті святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова в Свято-Духівському кафедральному соборі Херсона відбувалася Божественна літургія; цього дня також відбулося святкування дня тезоіменитства Правлячого архієрея Херсонської єпархії митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна. За запрошенням владики Іоанна на свято приїхали митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет та єпископ Вознесенський і Первомайський Алексій. За Літургією владики, духовенство та всі присутні молилися про мир в Україні та про припинення ворожнечі і негараздів в нашій країні. Привітати свого архіпастиря і взяти участь в богослужінні також прибули священнослужителі Херсонської єпархії, представники громадськості та численні віруючі. Від себе особисто та від імені всієї свої пастви архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет привітав Митрополита Іоанна із Днем Тезоіменитства та вручив імениннику букет квітів. У своєму слові владика Іоанн сердечно привітав усіх зі святом, подякував Преосвященним архієреїв за приїзд і спільне служіння, і всіх присутніх — за спільну молитву.