10.10.2018  Вічна пам’ять

8 жовтня 2018 року відійшов до Господа протоієрей Іоанн Терешко, настоятель Іоанно-Богословського храму села Олексіївка (колишня Щорсівка) та Іллінського храму с. Чонгар Генічеського району.
Майбутній священнослужитель народився 24 травня 1954 року в селянській родині на Хмельниччині. Після отримання середньої та спеціальної освіти навчався в Одеській духовній семінарії. Будучи студентом семінарії, прийняв священний сан (у 1978 диякона, в 1979 — священика) і був направлений на служіння до Херсонської області. Служив настоятелем православних храмів у Нововоронцовці та Генічеську, а з 1996 року і до останнього дня свого земного життя служив у Олексіївці (колишній Щорсівці) та Чонгарі. Отець Іоанн спочив напередодні храмового свята в Олексіївці…
10 жовтня провести новопреставленого протоієрея Іоанна в «путь всієї землі» зібралися представники духовенства Новокаховської та Херсонської єпархій, парафіяни з Олексіївки і Чонгара. З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, заупокійну Божественну Літургію та чин священицького поховання очолив благочинний Генічеського округу протоієрей Іоанн Щербан. Перед початком поховання Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн оголосив співчуття Високопреосвященнішого архієпископа Філарета. Присутнім також був представлений новопризначений настоятель храмів, да служив отець Іоанн — священик Іоанн Першута.
Спочилого протоієрея Іоанна Терешка поховали у Риковому, коло могили його дружини.
Вічна пам’ять!