12.10.2018  День Захисника України

Героїв країна – моя Україна… Під такою назвою у Новій Каховці біля скульптурної композиції, присвяченої захисникам України відбувся мітинг до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Перед присутніми виступили міський голова Володимир Коваленко та Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн. У переддень свята Покрова Пресвятої Богородиці покровительки та заступниці Українського козацтва велика та славна козацька спільното прийняла до своїх лав молоде поповнення. Цього дня згадували захисників рідної землі у роки Другої світової війни. Новокаховчан привітав полковник у відставці, учасник звільнення України від нацистів, 93-річний Степан Тимофійович Миненко. Від учасників бойових дій в Афганістані виступив доброволець, який воював в зоні АТО, козак Українського козацтва Леонід Кондрацький. Голова громадської організації воїнів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков звернувся до молоді з побажаннями любити України, не полишати країну, захищати її. Зі святом новокаховчан привітав також заступник командира 57-ї окремої мотопіхотної бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Андрій Зборчий та військовий комісар Новокаховського військового комісаріату підполковник Дмитро Самойлов. Наприкінці мітингу було покладено квіти до скульптурної композиції, присвяченої захисникам України та висаджено сім кущів калини, як символ козацького невмирущого роду, в знак пам’яті загиблих за свободу та незалежність України (за матеріалами nk-online.tv).