14.10.2018  Зустріч із представниками СММ ОБСЄ

Представники Спеціальної моніторингової місії Організації с безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) перебували на території Новокаховської єпархія для відстеження стану дотримання релігійних свобод щодо Української Православної Церкви та спостереження  для запобігання порушенням миру на релігійному ґрунті. 13 жовтня із співробітниками СММ ОБСЄ зустрівся Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн. А 14 жовтня, відразу по завершенні урочистої Божественної Літургії в Покровському кафедральному соборі, із спостерігачами мав бесіду Високопреосвященніший архієпископ Філарет. Співробітники СММ ОБСЄ мали змогу особисто побачити урочисте мирне богослужіння, почути спільну молитву багатьох вірян за мир і порозуміння в Україні.