24.10.2018  Екскурсії до старовинного храму

У школярів почалися осінні канікули. Школярі з Новорайського та Червоного Маяка вирішили відвідати Покровський храм Качкарівки. Настоятель Покровської парафії ієромонах Іустин (Юревич) розповів допитливим старшокласникам про особливості архітектури храму і його зведення на початку XX століття. Екскурсанти побували на могилі будівничого храму прот. Ілії Глядковського, вислухали розповіді про руйнування і відновлення церкви. Затамувавши подих, вони почули історію про чудесне врятування братії Ватопедського монастиря від алжирських піратів після заступництва Пресвятої Богородиці, відомої на Русі під назвою Відрада і Втіха. Цю ікону у візантійському стилі було написано у ніші з північної сторони головного фасаду. Чимало дітей виявили бажання знову побувати у качкарівській церкві.