16.11.2018  Збори благочинних

Під головуванням Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета в приміщенні Управління Новокаховської єпархії відбулися Збори благочинних. Після початкової молитви Його Високопреосвященство ознайомив присутніх із церковними та колоцерковними подіями, які сталися 13-15 листопада цього року. Архіпастир звернув увагу присутніх на зміст своєї офіційної Заяви, опублікованої 15 листопада, та відповів на питання присутніх щодо Собору єпископів Української Православної Церкви.

Позиція, висловлена в Заяві Його Високопреосвященства, знайшла повну підтримку і розуміння отців благочинних. Владика наголосив, що в нинішній украй складній ситуації потрібно розуміти: ми маємо залишатися Церквою Христовою за будь-яких обставин. Тільки так можна вірно відповісти на виклики часу; тільки так можна зберегти вірність Богу. Була обговорена потреба вчасного і відвертого інформування пастви про справжній зміст церковних подій.