24.11.2018  Пам’ять про Голодомор

З нагоди 85-х роковин Голодомору в Україні в кафедральному місті відбувся жалобний мітинг. Перед присутніми виступив міський голова Володимир Коваленко. В своєму виступі він закликав пам’ятати цю трагедію українського народу та своїми думками і вчинками робити все, щоб нічого подібного до цієї трагедії ніколи не увійшло в наші родини і на нашу землю. Секретар Новокаховської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Миколай Ананьїн нагадав присутнім Біблейську мудрість про те, що злодійські пролита людська кров ніколи не залишиться без кари небесної та земної. Тому треба пам’ятати про страждання та муки наших пращурів, про мільйони наших вмерлих і ненароджених братів та сетер, щоб ніколи на нашій землі не повторилися ті трагічні події. На закінчення було покладено вінки до пам’ятного знаку жертвам Голодоморів. Після завершення церемонії всім присутнім були роздані кусочки чорного хліба, як символу трагедії народу України – Голодомору.