29.12.2018  Засідання Ради церков і релігійних організацій

Відбулося друге засідання Ради церков і релігійних організацій при Херсонській обласній державної адміністрації. Представники всіх релігійних конфесій та деномінацій області зібралися, аби обговорити досить важливі питання, що стосуються механізму реєстрації статутів релігійних організацій і реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, у зібранні взяв участь Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн.
Привітав з початком роботи членів Ради директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Дмитро Бутрій: «Бажаю плідної роботи, яка принесе користь вашим релігійним організаціям. Адже ви, в свою чергу, своєю діяльністю захищаєте нашу громаду морально й духовно». Члени Ради церков ставили питання, які їх хвилюють як керівників, обмінювалися досвідом. Керівництво обласної державної адміністрації впевнене, що саме у такому форматі спілкування здатне спрямувати спільні зусилля органів державної влади, релігійних та громадських організацій, всіх віруючих та жителів області на збереження миру, територіальної цілісності і суверенітету Української держави.