03.12.2018  Загальні збори духовенства

Під головуванням Керуючого Новокаховською єпархією в Іверському (нижньому) храмі кафедрального собору відбулися загальні збори духовенства Новокаховської єпархії Української Православної Церкви. Після спільної молитви архієпископ Філарет ознайомив присутніх із підсумками року: було звершено понад 125 літургій архієрейським чином; архієрейські богослужіння відбулися в благочиніях єпархії та монастирях; освячено 2 нові храми та звершено чин оновлення храму; здійснено 3 дияконські та 3 пресвітерські хіротонії, 1 чернечий постриг.

Увага присутніх було звернута на рішення Собору єпископів Української Православної Церкви (13.11.2018). Учасники зборів висловили підтримку рішень Собору та позиції, якої дотримується Предстоятель Української Православної Церкви. Керуючий єпархією розповів про події після собору та виголосив офіційну заяву з цього приводу. Присутні одностайно підтримали позицію керуючого Новокаховською єпархією та доручили йому звернутися до Предстоятеля Української Православної Церкви з рапортом про підтримку духовенством і мирянами Соборних рішень щодо вирішення всіх питань, які постали сьогодні перед Українським Православ’ям, та позиції Керуючого Новокаховською єпархією, висловленої в його заяві від 15.11.2018.