14.12.2018  У колі друзів

В Каховці вже вшосте відбувся традиційний благодійний бал «У колі друзів», організований благодійним фондом «Лепта». В рамках збору коштів відбувся благодійний аукціон та ярмарок. Цього року метою заходу було збирання коштів для Каховської філії обласного центру служби крові (придбання двох донорських крісел загальною вартістю 36 800 грн.). Також для потреб донорів коштами благодійників придбано два проточні водонагрівачі.  За результатами вечора потрібні кошти були зібрані. На благодійний бал завітали багато гостей – як ті, що є давніми друзями фонду «Лепта», так і нових друзів.

До присутніх звернулася директор Каховської філії обласного центру служби крові Галина Степанівна Сіліна, яка розповіла, що протягом 33 років роботи центру було заготовлено понад 6 000 тон крові! Архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, який відвідав захід на запрошення його організаторів, звернувся до присутніх з коротким словом, а також передав від імені Новокаховської єпархії пожертву для виконання мети заходу. Керівник БФ «Лепта» Світлана Сергіївна Бжезицька традиційно  представила увазі присутніх звіт про використання отриманих коштів. Свою майстерність присутнім подарували Юлія Ващенко та оперний колектив «Мейстерзінгери» під керівництвом Михайла Гнатюка, Злата Богун та Сергій Сливенко, Юрій Іванов та Сергій Гончаренко.