18.12.2018  До дня святого Миколая

Одним із улюблених і довгоочікуваних зимових свят, яких так чекає малеча, є день святого Миколая. Це свято зігріте благословенням, добром і радістю. Напередодні дня улюбленого святого на запрошення керівництва дошкільного навчального закладу «Теремок» та Білокриницької ЗОШ настоятель місцевого храму на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина» протоієрей Сергій Омелич разом із творчим колективом міні-театру «Промінчик» завітав, щоб поздоровити дітей.

Отець Сергій привітав усіх присутніх та розповів про життєвий шлях святого Миколая Чудотворця. Діти із задоволенням розповідали вірші та співали пісні, а ляльковий театр порадував дітей новою виставою «Новорічна казка». Наприкінці свята протоієрей Сергій благословив кожну дитину іконкою святого Миколая та вручив солодкий подарунок.