04.01.2019  Різдвяні подарунки українським воїнам

Напередодні Різдва Христового Горностаївці  спільно з громадою зібрали для наших воїнів-земляків смачні гостинці кулінарні Різдвяні вироби та інші продукти харчування, гуманітарну допомогу, медикаменти, малюнки, листи з теплими словами та побажаннями. Чимало організацій та небайдужих громадян, а також і Покровська парафія районного центру долучилися до цієї  акції — кожен додав до спільного Різдвяного подарунку бійцям свою «передачу». Цю благочинну допомогу завантажили  і вночі 4 січня виїхали у підрозділи до бійців, що несуть службу на Сході України.

Перед відправленням  благочинний Горностаївського округу протоієрей Василій Твардовський окропив освяченою подарунки та інші продукти, благословивши в дорогу і водіїв. «Світло Різдва Христового має принести душевну радість і нашим оборонцям. Нехай їх втішать ці подарунки від земляків, а Господь Бог оберігає кожної хвилини», — сказав отець Василій. Уже у переддень Різдва наші захисники отримали сюрпризи від горностаївців. Кожен символічний подарунок, «приправлений» щирою любов'ю і турботою земляків, дасть можливість бійцям відчути тепло рідної домівки і відчуття істинного свята у Младенці Христі.
Ця благородна справа відбувається  не вперше напередодні великих свят, і є вже доброю традицією.