07.01.2019  РІЗДВО ХРИСТОВЕ

В день Різдва Христового Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого в Іверському (нижньому) храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики.

Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні. Після запричасного було виголошене Різдвяне послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Багато богомольців причастилися за Різдвяним богослужінням.

По завершенні Літургії вихованці недільної школи при соборі вітали присутніх колядками та віршами. Архіпастир подякував за прекрасні вітання і вручив усім солодкі дарунки. Дарунки також отримали і численні дітки, які були присутні на богослужінні; радісно, що більшість із дітлахів в день Різдва приступили до причастя Святих Христових Таїн. Хор під час цілування хреста виконував колядки.