09.01.2019  Нам свято веселе зима принесла

У Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося Різдвяне свято «Нам свято веселе зима принесла». Гарна ялинка, вишукані карнавальні костюми, Дід Мороз, веселі хлопавки, лісові звірята, розбійниця перетворили Різдвяний ранок на зимову казку та подарували всім святковий настрій. Духом Різдва були охоплені гості свята, він наповнював їхні серця теплом, добротою, милосердям. На Різдвяне свято до вихованців центру реабілітації завітали секретар міської ради Олександр Володимирович Лук'яненко та заступник начальника управління праці і соціального захисту населення Тетяна Сергіївна Кубатко.

З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, участь в урочистостях взяв архімандрит Іларіон (Воскобойников). Отець Іларіон привітав діток із Різдвяними святами та вручив усім солодкі подарунки. Смачні подарунки дітлахи отримали також і від усіх гостей свята.