16.01.2019  Молитва за воїнів

Сьогодні українці вшановують пам’ять захисників Донецького аеропорту. Героїчна оборона тривала 242 доби і стала символом незламності та мужності українських воїнів. За офіційними даними, під час оборони Донецького аеропорту загинули понад дві сотні бійців. З-поміж них троє наших земляків-горностаївців: Денис Білий, Вадим Шешеня та Віктор Ковальчук.

У Горностаївському Покровському храмі відбулась заупокійна молитва в пам'ять про загиблих воїнів. Молитву очолив благочинний Горностаївського округу прот. Василій Твардовський в співслужінні прот. Миколая Куліша. На службу прийшли, учні, небайдужі громадяни, керівники району та громади.

«Свята Православна Церква завжди возносить молитву за воїнів, за мир в Україні, — сказав отець Василій у проповіді. — Воїни виконали заповідь про жертовну любов до ближнього, поклали своє життя за наш із вами спокій. Але ми хочемо миру, тож усім нам треба більше проявляти любові до ближніх, більше молитися, щоб настав мир в Україні й більше не гинули молоді люди, просити Бога, щоб дав припинити війну».