23.01.2019  Відійшов до Господа протоієрей Михаїл Лучковський

Після тривалої важкої хвороби на 65-му році земного життя відійшов до Господа почесний настоятель Покровського храму селища Новоолексіївка Генічеського благочинного округу митрофорний протоієрей Михаїл Лучковський.

Михайло Лучковський народився 19 жовтня 1954 року на Львівщині. Отримавши середню та середню спеціальну освіту, вступив до Духовної Семінарії, яку закінчив у 1990 році. Рукоположений в сан диякона в 1988, в сан священика — у 1990 році.

Із 1999 року служить на Херсонщині настоятелем Покровського храму селища Новоолексіївка Генічеського благочинія. Удостоєний високих церковних нагород, в тому числі — права служіння Божественної Літургії з відкритими Царськими вратами до «Отче наш».

Близько двох років тому через важку хворобу згідно з поданим проханням призначений почесним настоятелем Покровського храму Новоолексіївки; настоятелем храму призначено сина отця Михаїла, священика Іоанна Лучковського.

Протоієрей Михаїл із побожністю і трепетом ставився до богослужіння, незважаючи на тілесні немощі з радістю брав участь у соборних службах, коли тільки дозволяли фізичні сили.

Просимо молитов за спокій душі
новопреставленого протоієрея Михаїла.