25.01.2019  В путь всієї землі

В день пам’яті святої мучениці Татіани в Покровському храмі селища Новоолексіївка відбулися заупокійні богослужіння та чин поховання спочилого протоієрея Михаїла Лучковського.

Заупокійну Божественну Літургію та чин священничеського поховання очолив Керуючий Новокаховською єпархією Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Разом із владикою за спокій душі протоієрея Михаїла молилися отці благочинні Новокаховської єпархії, гості з єпархії Херсонської, рідні та численні духовні чада спочилого.

Тривалий чин поховання супроводжувався молитовним співом хору Різдво-Богородичного кафедрального собору Генічеська та хору духовенства.

Перед прощанням Високопреосвященніший владика Філарет звернувся до присутніх із проповіддю.

Труну з тілом протоієрея Михаїла було обнесено довкола Покровського храму, а потім перенесено хресним ходом до місця упокоєння на селищному цвинтарі.

Там відбулася літія, після чого тіло було віддано землі.

Всі богомольці були запрошені на поминальну трапезу.

Вічна пам’ять протоієрею Михаїлу Лучковському!