15.02.2019  30-річчя виведення військ із Афганістану (Каховка)

15 лютого, Каховка
Сьогодні зібралося Каховське воїнське братство інтернаціоналістів в Покровському кафедральному соборі, щоб запалити свічки пам’яті по своїх бойових товаришах, які відділи своє життя, навіки залишившись молодими в пам’яті і тих, хто передчасно пішов із життя уже в мирний час.

Після панахиди учасники дійства рушили колоною до меморіалу воїнів-інтернаціоналістів на алеї Слави для проведення мітингу-реквієму та урочистого покладання до підніжжя пам’ятника вінків та квітів, як символу чоловічої невмирущої дружби. Вшанувати своїх співвітчизників прийшли представники районної та міської влади, громадськість.

Слова привітань від керівництва товариства воїнів-інтернаціоналістів були щирими та теплими, лунали слова глибокої шани та поваги, побажання та сподівання до вирішення воєнного конфлікту на Сході. «Ми завжди пам’ятатимемо про відважних героїв, що залишилися вірними військовому обов’язку і присязі», — наголошували виступаючі та бажали воїнам-інтернаціоналістам, ветеранам всіх воєн, їхній рідним і близьким щастя, успіху, благополуччя та міцного здоров’я.

Пам’ять померлих та загиблих в Афганістані та в АТО вшановано хвилиною мовчання. Після покладання квітів та вінків до пам’ятного знаку всіх чекав святковий концерт у міському палаці культури «Меліоратор».
З використанням матеріалів сайту Каховської РайДА (http://kakhovka-rda.gov.ua/chas-obrav-yix/#more-38444)