03.04.2019  Сповідь духовенства

У середу Хрестопоклонного тижня відбулася сповідь духовенства Новокаховської єпархії. За традицією, Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив молитви перед початком сповіді, а потім всі клірики єпархії, від архієпископа до нещодавно рукоположенного священика, принесли Богу покаяння у своїх гріхах. Духівниками на сповіді були протоієреї Володимир Жилкін, Віктор Гаврилюк та Михаїл Павлюк.

По завершенні сповіді соборно була звершена Передосвячена Передосвячена Літургія, служіння якої очолив Високопреосвященніший владика Філарет. Після богослужіння архіпастир сердечно привітав усіх із принесенням покаяння та побажав Божої допомоги в подальшому прямуванні шляхом посту, молитви і покаяння — до Світлого Воскресіння Христового.

Його Високопреосвященство вручив відзнаку Новокаховської єпархії Євдокії Іванівні Палагнюк, яка нещодавно відзначила ювілей від дня народження.