05.04.2019  Весняний призов

В Новій Каховці відбулися урочисті проводи юнаків Нової Каховки до лав Збройних Сил України. До міського Парку Слави зібралися батьки, друзі призовників, працівники підприємств міста, студенти навчальних закладів. Військовий комісар підполковник Дмитро Самойлов оголосив Указ Президента України про проведення чергового призову. З напутніми словами до призовників звернулися міський голова Володимир Коваленко, голова громадської організації «Учасники АТО «Біла стріла» Дмитро Марков, заступник командувача угрупування військового оперативного командування «Південь» підполковник Сергій Забута.

З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, в заході взяв участь Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн. Отець Миколай звернувся до хлопців із напуттям та окропив їх освяченою водою. Призовники отримали пам’ятні подарунки.