19.04.2019  Чернечий постриг

В переддень суботи праведного Лазаря в Іоанно-Предтеченському храмі при Новокаховському єпархіальному управлінні Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив чернечий постриг диякона Іоанна Кінащука.

Восприємником у постригу став настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці с Нововоскресенське архімандрит Серафим.

До постригу отця Іоанна підводили також архімандрит Іларіон, ігумен Філарет, ієромонахи Паїсій та Спиридон.

За зворушливим богослужінням співав хор духовенства Андріївського кафедрального собору.

Чернець отримав ім’я Гавриїл, на честь преподобного Гавриїла Самтаврійського (старця Гавриїла Ургебадзе).

По завершенні постригу владика звернувся до ієродиякона Гавриїла з напутнім словом.

Новопостриженного вітали священики та всі богомольці, які були присутні на постригу.