26.04.2019  Роковини Чорнобильської катастрофи

В Новій Каховці відбувся загальноміський мітинг, присвячений 33-и роковинам з Дня Чорнобильської трагедії. Біля пам’ятного знаку жертв Чорнобильської катастрофи, що розташований в парку коло приладобудівного технікуму, зібрались представники міської влади, громадських організацій, жителі та гості міста. Віддати шану та висловити свою повагу живим та загиблим героям, покласти квіти до пам’ятника Чорнобильцям прийшли учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, студентська та шкільна молодь міста.
З благословення Високопреосвященнішого Філарета, архієпископа Новокаховського і Генічеського, в мітингу взяв участь клірик Андріївського кафедрального собору протоієрей Сергій Коваль. Після офіційної частини заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятного знаку.