30.04.2019  Іверської ікони Божої Матері

За традицією, все духовенство Новокаховської єпархії збирається для спільного служіння Божественної Літургії у вівторок Світлої седмиці — день святкування на честь Іверської ікони Пресвятої Богородиці, престольне свята нижнього храму Андріївського кафедрального собору. Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. На малому вході владика вручив богослужбові нагороди клірикам Новокаховської єпархії. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до присутніх із проповіддю на тему вшанування святинь. Була вознесена молитва за мир в Україні. По завершенні богослужіння архіпастир вручив благословенні грамоти та відзнаки мирянам, які потрудилися во славу Божу, на благо Святої Церкви. Владика привітав усіх із Воскресінням Христовим і преподав усім благословення.