06.05.2019  Дорогами бойової слави

Відбулася традиційна поїздка шляхами бойової слави — місцями, де проходили кровопролитні бої за Нікопольський плацдарм. З Горностаївки вирушила делегація, до складу якої увійшли представники районної та селищної ветеранських організацій разом із керівниками Горностаївської райради, райдержадміністрації та ОТГ. Серед учасників подорожі був клірик Горностаївського благочинія протоієрей Сергій Сливенко.
Члени делегації відвідали могили загиблих воїнів АТО —  Дениса Білого, Артема Скупейка, Олексія Чистикова, Вадима Шешені та Горо Сергія; до могил були покладені квіти. Організовано та проведено мітинги з покладанням квітів на кладовищі та в центрі села Маринське, поблизу обеліску в селі Ольгине, в яких активно брали участь викладачі та учні Маринського й Ольгинського закладу освіти. Заключним був мітинг-реквієм на братському кладовищі в селі Соломки.

Зворушлива молитва була піднесена за загиблими воїнами часів Другої світової війни; заупокійну відправу очолив настоятель Ольгинського храму протоієрей Сергій Сливенко. Всі присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною та поклали живі квіти до меморіалу.