07.05.2019  Оновлення Василівського храму

На Радоницю Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію у Василівському храмі села Тавричанка Каховського благочинія. Владиці співслужили клірики Новокаховського, Каховського, Генічеського, Бериславського і Новотроїцького благочиній. Архіпастир звершив велике освячення храму після капітального ремонту олтаря, а потім очолив у оновленому храмі Божественну Літургію. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні. Наприкінці богослужіння владика вручив Благословенну грамоту Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та орден святителя Миколая Чудотворця «За благодійність» директору ДП ДГ «Асканійське» Віктору Григоровичу Найдьонову. Відзнакою Новокаховської єпархії «Апостол Андрій Первозваний» був відзначений настоятель Василівського храму протоієрей Миколай Понич. Благословенні грамоти Керуючого єпархією отримали активні парафіяни.