09.05.2019  Пам’ятні заходи з нагоди Дня Перемоги

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх парафіях Новокаховської єпархії в День Перемоги відбулися заупокійні богослужіння по воїнам-визволителям, партизанам, учасникам руху опору, всім жертвам Другої світової війни.
Цього ж дня Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет узяв участь в урочистостях із нагоди Дня Перемоги, які відбулися в Новій Каховці — урочистій ході, мітингу на центральній площі міста та покладенні квітів у парку Слави. Владика вітав зі святом учасників війни та дітей війни, ветеранів праці, воїнів АТО і ООС, а також приймав вітання від віруючих міста із нагоди 74-ої річниці Перемоги над нацизмом.