14.05.2019  До Дня матері та Дня сім’ї

До Дня матері та Дня сім’ї у Каховському Районному будинку культури урочисто відкрилась фотовиставка «Моя люба родина». На фотовиставці представлені світлини понад 100 родин міста Каховка та Каховського району! Серед них багатодітні і взірцеві, яким надано почесне звання Родини року: Бойко, Андрєєви, Кривдик, Бжезицькі, Коваль. На виставці — світлини родин, які несуть велике служіння дітям-сиротам та дітям, які опинилися в складних життєвих умовах, дитячі будинки сімейного типу: родина Єрьоменків з с. Коробки, Довбня з с. Тавричанка, Половинник із с. Любимівка, родина Голубової Валентини з с. Чернянка, патронатна родина Костерних із Каховки. Також на фотовиставці багато-багато інших світлин щасливих, багатодітних родин, а також родин-учасниць міськ-районного форуму для молоді «Один раз на все життя» за всі сім років проведення! З кожної світлини ллються на глядачів хвилі кохання, радощів, мира і взаєморозуміння!

У день відкриття фотовиставку побачила велика кількість молоді та гості 7-ого форуму «Один раз на все життя». Доповіді про родини підготувала методист Каховського РБК Ірина Уманська, допомагали їй створити святковий настрій учень Малокаховської школи Кирило Вигуляр з поезією про матусю, та маленька каховська зірочка Катруся Ячменьова з пісенькою про батьківский чобіток.

На запрошення організаторів, захід відвідав Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Владика звернувся до присутніх зі словом, у якому наголосив на надзвичайній важливості сім’ї для розбудови українського суспільства, поділився роздумами про сучасний стан сім’ї та проблеми і виклики, що перед нею постають.