15.05.2019  Зустріч мощей святителів

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета до Христо-Різдвяного храму Каховки (мкрн Свєтлово) прибула спеціально для цього написана ікона з мощами святителів Афанасія Царгородського та Мелетія Харківського.

Урочиста зустріч святині відбулася в день пам’яті святителя Афанасія і забрала богомольців із різних куточків єпархії.

Під спів пасхального тропаря ікона була занесена до храму і встановлена на святково прикрашеному аналої.

Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет очолив Божественну Літургію. Владиці співслужили отці благочинні, клірики єпархії.

Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю про смисл і значення вшанування святих мощей угодників Божих. Була піднесена молитва за мир в Україні.

Наприкінці Літургії архіпастир очолив славлення перед іконою і виголосив молитву до святителів. Ікона постійно перебуватиме в храмі Різдва Христового; перед нею будуть регулярно звершуватися молебні, про що буде оголошено додатково.