03.06.2019  Свято рівноапостолів

В день святкування пам’яті рівноапостольних Костянтина і Єлени Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в храмі на честь святих царів села Кам’янка Каховського району. Владиці співслужили клірики Каховського благочинія. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні.

По завершенні Літургії було звершено славлення перед храмовою іконою та піднесена молитва до рівноапостольних і боговінчанних царів. Насамкінець архіпастир привітав усіх із храмовим святом, преподав усім благословення та розділив із парафіянами та прочанами трапезу, приготовлену на храмовому подвір’ї.