22.06.2019  Поховання невідомих воїнів-визволителів

В День пам’яті і скорботи в Малій Лепетисі відбулося поховання останків 24 воїнів-визволителів, які загинули впродовж кровопролитних боїв на Нікопольському плацдармі.

На жало́бному мітингу з цієї нагоди виступили сільський голова Малої Лепетихи Максим Вікторович Колокот, представники районної адміністрації, ветеранів, воїнів АТО/ООС, представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва, який опікувався оновленням меморіалу.

Змістовним був виступ натхненника військово-патріотичного клубу «Каховка» учасника АТО Анатолія Обельця.

Присутні поклали до меморіалу воїнам-визволителям вінки та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

По завершенні мітингу Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив чин поховання невідомих воїнів-визволителів.

Перед початком відправи архіпастир звернувся до присутніх зі словом.

Після чину похорону труни з останками воїнів було перенесено до сільського цвинтаря і там віддано землі за православним обрядом. Присутнім було запропоновано поминальну трапезу.