27.06.2019  Збори благочинних

Під головуванням Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета в Управлінні Новокаховської єпархії відбулися збори благочинних. Після спільної молитви владика обговорив із отцями благочинними актуальні питання єпархіального життя. Керуючий єпархією звернув увагу на точне виконання благословень, які містяться в Розпорядженнях.

Владика оголосив Розпорядження, яке нагадує духовенству про неприпустимість політичної агітації в храмах та участі духовенства в політичній боротьбі. Водночас, наголосив архієпископ Філарет, клірикам єпархії слід заохочувати вірних брати участь у виборах і свідомо висловити свою громадянську позицію, яка ґрунтується на власному християнському сумлінні.

Були розглянуті інші питання. Збори завершилися спільною молитвою.