14.07.2019  Недільна Літургія

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Хустського і Виноградівського Марка, Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Михайлівському храмі села Сокирниця Хустського району. Владиці співслужили клірики Хустської єпархії та гості. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до богомольців із проповіддю. За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні Літургії владика подякував присутнім за спільну молитву, а також звернув слова подяки до Високопреосвященнішого митрополита Хустського і Виноградівського Марка, з благословення якого відбулося паломництво архієпископа Філарета на Закарпаття.