21.07.2019  Десятиріччя освячення храму

У 2009 році Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Іоасаф (нині митрополит Кіровоградський і Новомиргородський) освятив Георгіївський храм на Генічеській Гірці. Відтоді 21 липня в Георгіївській парафії відзначається так само урочисто, як і престольний день.

Цього року виповнилося десять років від пам’ятної події; урочисту Божественну Літургію з цієї нагоди очолив Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, якому співслужили клірики Генічеського благочинія і гості.

За богослужінням молилися численні прочани із різних місць України, які в цей час відпочивають на Арабатській Стрілці. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до богомольців із проповіддю.

Була піднесена молитва за мир в Україні.

По завершенні богослужіння владика привітав усіх із 10-річчям освячення храму, сказавши теплі слова подяки будівничим храму — родині Валентина і Світлани Астафурових, настоятелю храму та всім, чиїми трудами й молитвами храм перебуває в благоліпному стані.

Архіпастир привітав священиків із Полтавщини, які молилися разом в храмі разом із вихованцями дитячого літнього табору, а також священиків і мирян із різних куточків України. Архієпископ преподав благословення усім богомольцям.

Архівні фото з освячення храму 21 липня 20019 року: