24.07.2019  Престольне свято Ольгинського храму

В день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги Божественну Літургію в Ольгинському храмі села Ольгівка Бериславського благочинія очолив Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Владиці співслужили клірики благочинія та гості. В храмі молилися і співали за богослужінням прочани з Нікополя. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до присутніх з проповіддю.

Була піднесена молитва за мир в Україні.

Після Божественної Літургії відбувся Хресний хід довкола храму; владика звершив освячення нових дзвонів, нещодавно встановлених на дзвіниці храму.

По завершенні молитовної ходи архіпастир привітав отця настоятеля та всіх присутніх із храмовим днем і благословив усіх.

Архієпископ Філарет вручив Благословенну Грамоту Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Анатолію Леонідовичу Слепічу.

З нагоди престольного дня благословенних грамот Керуючого Новокаховською єпархією були удостоєні активні парафіяни.