27.07.2019  Молебень на Володимирський гірці

Напередодні свята Хрещення Русі та дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці у Києві. Разом із Його Блаженством за богослужінням молились представники Сербської Православної Церкви та Православної Церкви Чеських земель і Словаччини, єпископат, духовенство усіх єпархій УПЦ, десятки тисяч православних вірян з усієї України та групи іноземних паломників з інших країн. Богослужбові піснеспіви виконував хор Київської духовної академії і семінарії під керівництвом архімандрита Романа (Підлубняка).

За богослужінням були піднесені молитви з подякою Богу за всі благодіяння, які Господь дав нашій землі, за те, що Він обрав наш народ і через святого Володимира привів до істинної віри. Від імені всіх вірних лунали прохання зберегти Церкву від розколів і негараздів, примножити любов серед людей і дати мир та добробут українській державі.

Після завершення молебню Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до велелюдної пастви з вітанням та напутнім словом.