09.08.2019  Престольне свято Пантелеїмонівського храму

В день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в будованому Пантелеімонівському храмі Нової Каховки.

Владиці співслужили настоятель храму, Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн, благочинний Каховського округу протоієрей Миколай Бойко, благочинний Новокаховського округу протоієрей Петро Порчук, духовенство Новокаховського і Каховського благочиній.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся до богомольців із проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні.

По завершенні Літургії був звершений короткий молебень великомученику; була піднесена молитва за хворих і лікарів. Його Високопреосвященство звернувся до всіх зі словами вітання і преподав богомольцям благословення.