10.08.2019  Вічная пам’ять

Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет очолив поховання однієї з найстарших парафіянок Андріївського кафедрального собору Раїси Макарівни Мартиненко. Воно відійшла до Господа 9 серпня на 93-му році життя. Його Високопреосвященство звершив у кафедральному храмі чин похорону у співслужінні секретаря єпархіального управління протоієрея Миколая Ананьїна, духівника Корсунського монастиря архімандрита Іларіона (Воскобойникова) та клірика кафедрального собору протодиякона Михайла Гнатюка. По завершенні відправи, за якою молилися парафіяни собору та родичі спочилої, владика звернувся до богомольців із проповіддю. Архіпастир також звершив літію біля могили новопреставленої раби Божої Раїси.