24.08.2019  Молитва в День Незалежності України

З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, в усіх храмах єпархії у день 28-ї річниці Незалежності України було звершено молебні співи про мир в нашій Державі.

Нова Каховка

Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн очолив чин Молебного співу про Українську державу в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки у співслужінні соборного духовенства.

Цього ж дня отець Миколай узяв участь у загальноміських урочистостях із нагоди державного свята.

Генічеськ

У Різдво-Богородичному кафедральному соборі Генічеська благочинний округу протоієрей Іоанн Щербан разом із духовенством міста звершив Молебний спів за мир у державі,

після чого клірики взяли участь у загальноміських урочистих заходах біля пам’ятника Т. Г. Шевченку.

Горностаївка

Напередодні Дня Незалежності у Покровському храмі Горностаївки було звершено молебний спів за Україну за участю представників районної та місцевої влади.

Також духовенство взяло участь у селищних заходах до дня Незалежності України.