29.08.2019  День пам’яті захисників Вітчизни

Горностаївська громада вшанувала пам’ять загиблих захисників України. З цієї нагоди на центральній площі селища відбувся мітинг-реквієм. Присутні віддали шану усім воїнам та згадали поіменно земляків, які віддали своє молоде життя за Україну та її цілісність: Дениса Білого, Вадима Шешеню, Віктора Ковальчука, Сергія Горо, Артема Скупейка, Олексія Чистика. Під час хвилини мовчання схилили голови й приспустили прапори за загиблими.

Промовці – заступник селищного голови Анатолій Сизонець, учасник бойових дій старшина Анатолій Віннік, Благочинний Горностаївського округу протоієрей Василій Твардовський дякували захисникам за мир і спокій у наших оселях. Отець Василій зазначив, що згадувати про полеглих захисників слід не лише у визначені пам’ятні дні, а постійно, як, скажімо у Горностаївському Покровському храмі, де щотижня звершується така поминальна молитва. Також він запросив усіх присутніх до пам’ятного знаку «Борцям за свободу та Незалежність України», щоб узяти участь у спільній молитві за всіх загиблих на полі брані, всіх, хто віддав своє життя за Батьківщину, за український народ. По завершенні молитви до пам’ятного знаку лягли жовті на блакитні квіти вдячності. А представники селищної ради, райвійськкомату, воїни-учасники бойових дій та волонтери побували на могилах наших земляків.