14.09.2019  Святкове богослужіння

На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Городницького Олександра, Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет узяв участь в урочистому богослужінні в нагоди пам’яті преподобного Симеона Стовпника, яке відбулося в Городницькому Георгіївському ставропігійному монастирі.

Цього дня Божественну Літургію в обителі очолив Керуючи справами Української Православної Церкви Високопреосвященніший митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили митрополити: Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Овруцький і Коростенський Віссаріон, Поліський і Сарненський Анатолій, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Ніжинський і Прилуцький Климент; архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Городницький Олександр, Новокаховський і Генічеський Філарет, Фастівський Даміан, Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископи: Хотинський Веніамін, Баришівський Віктор, Білогородський Сильвестр, Ладижинський Сергій, Згурівський Амвросій.

За богослужінням співав зведений братський хор монастиря та хор Введенського чоловічого монастиря м. Київ.

З архіпастирським словом до віруючих звернувся Високопреосвященніший Антоній.

Після богослужіння відбулася традиційна хресна хода, після якої митрополит Антоній привітав присутніх із престольним святом, а намісника монастиря Високопреосвященнішого архієпископа Городницького Олександра із 45-ою річницею служіння у священному сані.

Владика Антоній побажав архієпископу Олександру подальшої плідної служби на благо Святої Церкви та народу Божому.