15.09.2019  День селища

На центральній площі Горностаївки відбулися святкові заходи,  присвячені  232-ій річниці селища та другій річниці об’єднання в  Горностаївську територіальну громаду. У програмі свята — проведення святкового параду підприємств  та організацій громади, концерту «Горностаївський розмай» за участю аматорів сцени Горностаївської громади, Великолепетиського, Верхньорогачицького районних будинків культури та Князе-Григорівського селищного будинку культури. В урочистостях узяв участь благочинний Горностаївського округу протоієрей Василій Твардовський, який звернувся до присутніх із вітальним словом. Отець Василій пригадав, як у 90-ті роки відроджувалася духовність зусиллями благочестивих людей. Говорячи про добро в людях, отець Василій побажав жителям селища примножувати його в собі і в суспільстві.