21.09.2019  Різдво Пресвятої Богородиці

У день Різдва Пресвятої Богородиці Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Різдво-Богородичному храмі села Князе-Григорівка Великолепетиського благочинія.

Владиці співслужили клірики Новокаховського, Великолепетиського та Горностаївського благочиній.

Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю.

Була піднесена молитва за мир в Україні.

По завершенні Літургії відбувся Хресний хід довкола храму.

Богомольці на чолі з архіпастирем звершили заупокійну молитву біля могили матушки Надії Протасевич, дружини почесного настоятеля храму протоієрея Миколая Протасевича.

Після Хресного ходу архієпископ Філарет звернувся зі словами вітання до почесного настоятеля храму отця Миколая Протасевича, кліриків та усіх богомольців.