28.09.2019  День кафедрального міста

В останню суботу вересня Нова Каховка відзначає День міста. З цієї нагоди в кафедральному граді відбулася низка урочистих заходів. Головна частина урочистостей розпочалася святковою ходою від площі Сільських будівельників до головної площі міста.

В процесії взяли участь новокаховський міський голова Володимир Коваленко, голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, міський голова Дрогобича — міста-побратима Нової Каховки Тарас Кучма, народний депутат України Ігор Колихаєв, Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, представники громадськості, оркестр ЗСУ України, військові 57-ї ОМПБр, керівники громадських організацій, трудових колективів, навчальні заклади, колони працівників різних галузей міста.

В ході святкового дійства, яке розпочалося колективним вихованням Державного гімну України, до присутніх звернулися почесні гості.

Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет у своєму вітанні закликав земляків до любові і взаємної поваги, до змагання у доброчинності.

Архіпастир мав спілкування з представниками керівництва міста й області, народним депутатом України.