04.10.2019  Роковини преставлення протоієрея Стефана

У день 16-х роковин преставлення колишнього настоятеля Покровського храму Каховки протоієрея Стефана Щербана Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив заупокійну Божественну Літургію в Покровському кафедральному соборі Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні.

За Літургією та панахидою були піднесені особливі молитви за спокій душі пріснопам’ятного протоієрея Стефана. Потім владика разом із духовенством та мирянами поїхали до міського кладовища, де звершили заупокійну літію біля могили пастиря. Всім, хто прийшов цього дня до храму, була запропонована заупокійна трапеза.