09.10.2019  Пам’ять апостола Іоанна Богослова

У день пам’яті Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет узяв участь в урочистому богослужінні в Свято-Духівському кафедральному соборі Херсона. З нагоди дня Тезоіменитства Високопреосвященнішого митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна до Херсона прибули також митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим та митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент.

Собор архіпастирів звершив Божественну Літургію у співслужінні численного духовенства. Була піднесена молитва в Україні. Привітати владику Іоанна прибули також священнослужителі, ченці, представники громадськості та миряни. Наприкінці богослужіння були виголошені многоліття. Високопреосвященніший митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн звернувся до присутніх зі словами вітання та подяки за спільну молитву.