11.10.2019  Вітання працівникам Каховського заводу електрозварювального устаткування

У цьому році виповнюється 90 років із дня заснування Каховського заводу електрозварювального устаткування, визнаного світового лідера у галузі створення та виробництва підвісних і стаціонарних рейкозварювальних машин. З нагоди ювілею в актовому залі заводу відбулися урочистості, в яких, із благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, узяв участь благочинний Каховського округу протоієрей Миколай Бойко.

На святкуванні були присутні Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, керівництво Каховської районної ради, представники Національної Академії Наук України, почесні гості, працівники заводу. Під час святкового заходу до присутніх звернувся голова правління Ярослав Іванович Микитин, який у своїй доповіді окреслив діяльність заводу за останні десятиріччя та вручив грамоти найкращім працівникам заводу.

Під час святкового прийому протоієрей Миколай Бойко привітав працівників із ювілеєм та вручив Голові правління Відзнаку Новокаховської єпархії «Святий Апостол Андрій Первозванний».