12.10.2019  Пам’ять святих новомучеників

З нагоди святкування пам’яті подвижників, які просіяли на теренах Лепетиського краю — священномученика Олександра та священносповідника Філософа — відбулася низка урочистих подій.

Вранці з Великої Лепетихи вирушив Хресний хід до Архангело-Михайлівського храму Малої Лепетихи, того храму, де несли служіння новомученики і сповідники. Туди ж прибули паломники з Запорізької єпархії.

А Божественну Літургію очолив цього дня Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, якому співслужили клірики благочинія.

Перед початком богослужіння відбулося освячення ікони Лепетиських святих, написаної до свята.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся до численних богомольців зі словами проповіді.

Була піднесена молитва за мир в Україні.

Потім всі богомольці відправилися до Поклінного хреста на місці поховання мученика, де була піднесена молитва до святих. По завершенні богослужіння владика подякував всім за спільну молитву і в благословення вручив кожному ікону священномученика Александра.